Novogradiščani rasturili favorite na startu prvenstva

• 28.09.2014
  • Naslovna
  • Slavonski Portal

Kako doznajemo od trenera novogradiških rukometaša Ivan Sertića, RK Nova Gradiška  startao je izvanredno u novoj sezoni 2. HRL Sjever - na gostovanju kod izuzetno kvalitetne ekipe RK Borovo (bili su treći prošle sezone, pobijedili u Kupu prije 2 tjedna prvoligaša RK Đakovo). Novogradiščani su krenuli izvanrednom igrom od početka utakmice, čvrsta i agresivna obrana, kvalitetna i odgovorna igra u napadu, vodili su cijelu utakmicu - poluvrijeme 14:11 za naše, a u drugom poluvremenu vodili u jednom trenutku i +8, a 10-ak minuta prije kraja domaćin je smanjio razliku na 4 gola. Novogradiščani su uspjeli sačuvati vodstvo i povisiti ga na +7. Trener i vodstvo kluba čestitaju svim igračima na  izuzetno kvalitetnoj i požrtvovnoj igri. Ovo je ujedno i najbolji poziv navijačima za domaću utakmicu u subotu, 04.10. u 19 sati protiv RK VIDOVEC koji slovi za jednog od favorita za naslov (za njih nastupa puno igrača iz RK Varaždina).  Evo pregleda svih rezultata ovog kola.