Sportaši Udruge gluhih

• 28.11.2014
  • Sport
  • Slavonski Portal

DRŽAVNO PRVENSTVO GLUHIH U KUGLANJU (MUŠKI I ŽENE) – POJEDINAČNO – RIJEKA 15.11.2014.

Športska Udruga gluhih Nova Gradiška je sudjelovala na Državnom prvenstvu gluhih u kuglanju za muške i žene – pojedinačno u Rijeci. Sudjelovalo je 24 muškaraca i 22 žena. Najbolji pojedinac je bio Željko Miličević sa 583, drugi je Marino Berta iz Bjelovara sa 580, te treći Dmitrije Kolarić iz Nove Gradiške sa 555 srušenih čunjeva. A kod žena najbolja igračica je bila Marina Kohajda sa 444, Ivana Brkljača sa 393 i Slavica Krizmanić sa 381 srušenih čunjeva.

TURNIR U MALOM NOGOMETU I PIKADU– BOSANSKA GRADIŠKA 2014

Malonogometna i pikado ekipa Nove Gradiške je sudjelovala na III. Međunarodnom turniru u malom nogometu koji se održao u Bosanskoj Gradiški 15. studenoga 2014. Riječ je o trećem turniru na kojem su sudjelovale ekipe: Rijeke, Splita, Bosanske Gradiške, Banja Luka Vrbas A, Banja Luka Vrbas B, Sarajevo, Jagodina te Nova Gradiška. Malonogometna ekipa iz Nove Gradiška je osvojila 2. mjesto po skupinama je imala svih 6 bodova te u polufinalu pobijedila vrlo jaku ekipu iz Banja Luke “Vrbas”, a u finalu je poražena od ekipe iz Sarajeva. U pikadu Novogradiščani su osvojili tzv. “zlatnu sredinu” od 10 klubova.