NUMERO –KIP GRADNJA ovogodišnji pobjednik Zimske lige

• 21.01.2017
  • Sport
  • Slavonski Portal

Završila je 15. novogradiška „Zimska malonogometna liga Sloga  2016./2017.“ Sveukupni pobjednik je ekipa „Numero – Kip Gradnja“ dok su u pionirskoj konkurenciji sveukupni pobjednici nogometaši MLADOSTI iz Cernika kojisu u finalu svladali „Školu nogometa Batrina“ rezultatom 3:2. U polufinalu seniora najprije je ekipa „Linza“ svladala „CB Minutu“ sa 6:5, ali tek nakon izvođenja penala jer je u regularnom vremenu bilo 2:2. U drugoj polufinalnoj utakmici

Numero-Kip Gradnja“ je svladala CB Rubikon sa 2:1. Najboljim igračem turnira u pionirskoj konkurenciji proglašen je Matej Valešić ( NK Mladost ), najboljim vratarom proglašen je Josip Krolo (Batrina ), a najbolji strijelac turnira je Patrik Franješević ( NK Mladost ) s 13 zgoditaka.

U borbi za 3.mjesto kod seniora : CB "Minuta" : "Rubikon" 7:3. Finale seniora : CB "Numero-Kip Gradnja" : "Linz" 4:0. Najbolji igrač: Matej Ivanović (Numero-Kip), najbolji vratar Marko Kao (Numero-Kip), najbolji strijelac Dino Dokuzović (Caffe bar Minuta). Nagrade su dodjeljivali organizatori i sponzori lige predvođeni predsjednikom NK SLOGA dr. Damirom Japundžićem te gradonačelnik Vinko Grgić i predsjednik novogradiškog Saveza sportova Borislav Vidošić.