Luzern je pao

• 14.07.2017
  • Sport
  • Slavonski Portal

Kakva večer u Osijeku, Slavonija je ponosna na svoje najbolje nogometaše. Vrijeme je da se NK Osijeku dogodi uspjeh kakav je polučila NK Rijeka, no samo polako, ako se ovako nastavi taj cilj će biti ostvaren. Nakon što je u prvom pretkolu Europske lige rutinski preskočio andorsku UE Santa Colomu ukupnim rezultatom 6-0, Osijek je pobjednički niz nastavio i protiv Luzerna ostvarivši veliku pobjedu bez primljenog gola. Golove su zabili Muzafer Ejupi u 66. minuti i Eros Grezda u 80. minuti. Uzvratni susret je idućeg četvrtka u Luzernu. “Ovo je bilo izvanredno. Čestitam igračima. Zaslužili smo pobjedu. Bili smo izrazito dominantni. Nemamo vremena za slavlje. Za tri dana čeka nas utakmica s Rudešom, a potom uzvrat”, izjavio je trener Osijeka Zoran Zekić poslije utakmice.

OSIJEK: Malenica - Šorša, Škorić, Barać, Barišić - Mudražija, Mioč - Grezda (od 85. G.Boban), Lopa (od 81. Lukić), Bočkaj (od 89. Perošević) - Ejupi

LUZERN: Omlin - Schwegler, Knežević, Arnold (od 17. Schmid), Lustenberger - Ugrinić (od 68. Schneuwly), Custodio, Kryeziu, Schurpf - Itten, Rodriguez

Slijedeća utakmica OSIJEK – RUDEŠ - Stadion Gradski vrt, 16.07.2017. 21:00