Završnica novogradiške malonogometne zimske lige - uz raspored subotnjih i nedjeljnih utakmica
- 17.01.2014
- Sport
- Slavonski Portal
Odigrana su posljednja 2 kola malonogometnog zimskog turnira u organizaciji Nogometnog središta Nova Gradiška i sada slijedi završnica koja je predviđena za subotu i nedjelju 18. i 19. siječnja. Evo pregleda najnovijih rezultata izgleda poretka i rasporeda parova završnice:
Potsjećamo to je liga TERI OŽUJSKO 2014. a organizator se posebno zahvaljuje pokroviteljima: Brodsko-posavskoj županiji, te TERI trgovini d.o.o i FIESTI
Wild Bunch Rubikon - Numero/KIP 4:2
Linz - Caffe bar Minuta 3:1
T Montaža - PGP Stara Gradiška 0:3
Exit - Moby Dick 5:4
Caffe bar Glembay - Gospoda Glembay 2:0
Elterm - Gold Spektar 3:0
Slavonija - AD Tokić 3:3
Hot Or Not - Pauri 1:2
------------------------------------------------------
Wild Bunch Rubikon - Linz 1:0
Numero/KIP - Caffe bar Minuta 5:1
T Montaža - Moby Dick 3:2
Exit - PGP Stara Gradiška 0:6
Caffe bar Glembay - Gold Spektar 8:2
Elterm - Gospoda Glembay 1:2
Slavonija - Hot Or Not 3:2
AD Tokić - Pauri 2:5
grupa A
R. br. |
Ime kluba |
Gol razl. |
Bod. |
1. |
W. B. Rubikon |
9:2 |
9 |
2. |
Numero/KIP |
9:7 |
4 |
3. |
Linz |
5:4 |
4 |
4. |
Caffe bar Minuta |
2:12 |
0 |
grupa B
R. br. |
Ime kluba |
Gol razl. |
Bod. |
1. |
PGP S. Gradiška |
9:1 |
6 |
2. |
T Montaža |
5:6 |
6 |
3. |
Moby Dick |
7:8 |
3 |
4. |
Exit |
6:15 |
3 |
grupa C
R. br. |
Ime kluba |
Gol razl. |
Bod. |
1. |
Caffe bar Glembay |
15:2 |
9 |
2. |
Gos. Glembay |
6:4 |
6 |
3. |
Elterm |
4:7 |
3 |
4. |
Gold Spektar |
3:15 |
0 |
grupa D
R. br. |
Ime kluba |
Gol razl. |
Bod. |
1. |
Pauri |
11:5 |
9 |
2. |
Slavonija |
8:9 |
4 |
3. |
AD Tokić |
7:10 |
2 |
4. |
Hot Or Not |
5:7 |
1 |
ČETVRTFINALE - u subotu 18. 1.2014.
16:00 1. Wild Bunch Rubikon - T Montaža
16:40 2. PGP Stara Gradiška - Numero/KIP
17:20 3. Caffe bar Glembay - Slavonija
18:00 4. Pauri - Gospoda Glembay
POLUFINALE
18:40 Pobjednik 1. i 2. utakmice
19:20 Pobjednik 3. i 4. utakmice
Nedjelja, 19. siječanj FINALE
16:00 |
LIMAČI NK MLADOST CERNIK– NK SLOGA NG. |
16:35 |
PIONIRI NS NOVA GRADIŠKA – NK“OSIJEK“ |
17:10 |
NOVA GRADIŠKA – BRODSKO POSAVSKA ŽUPANIJA |
17:45 |
UTAKMICA ZA 3 MJESTO |
18:40 |
MNK „ BROD 035“ – SELEKCIJA ZIMSKE LIGE |
19:20 |
FINALE |